Amca Katili 45 Gün Sonra Gizlendiği Evde Yakalandı

Giresun’da yaklaşık bir buçuk ay önce çıkan silahlı kavgada amcasını öldüren, amcasının oğlunu ise yaralayan zanlı, İstanbul’da gizlendiği yerde yakalandı.Olay 21 Temmuz tarihinde Hacı Siyam Mahallesi Malpazarlığı Çaldağ Dolmuş...

Amca Katili 45 Gün Sonra Gizlendiği Evde Yakalandı
Giresun’da yaklaşık bir buçuk ay önce çıkan silahlı kavgada amcasını öldüren, amcasının oğlunu ise yaralayan zanlı, İstanbul’da gizlendiği yerde yakalandı.
Olay 21 Temmuz tarihinde Hacı Siyam Mahallesi Malpazarlığı Çaldağ Dolmuş Durağı’nda meydana gelmiş, Ersin B. ile amcası olduğu öğrenilen Hüseyin B. (74) ve babasıyla aynı ismi taşıyan oğlu Hüseyin B. (38) arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıkmıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ersin B. silahına sarılarak Hüseyin B. ve oğlu Hüseyin B.’yi silahla ateş ederek ağır yaralamıştı. Giresun Prof. Dr. ilhan Özdemir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan baba Hüseyin Bekdemir hayatını kaybederken, yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı.
Yaşanan olayın ardından Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından kurulan özel bir ekiple aranan Ersin B., İstanbul’da gizlendiği evde yakalandı. Ersin B.’nin Giresun’a getirildiği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER