Aşkın Nur Yengi'den Haluk Bilginer sorusuna yanıt!

Haluk Bilginer’in Zerrin Tekindor ile aşkını eski eşi Aşkın Nur Yengi yüzünden bitirdiği iddia edildi. Yengi ise bu dedikodu karşısında ‘Bilmiyorum’ demekle yetindi!

Aşkın Nur Yengi'den Haluk Bilginer sorusuna yanıt!

Takvim'de yer alan habere göre usta oyuncu Haluk Bilginer'in aşk hayatı iyice karıştı… 6 yıl evli kaldığı Aşkın Nur Yengi'den 2012'de boşandıktan sonra gönlünü Zerrin Tekindor'a kaptıran Bilginer, iddiaya göre eski eşine geri döndü. Tekindor'un, Bilginer'den oğlu Hira Tekindor nedeniyle ayrıldığı konuşulsa da işin aslı sonradan ortaya çıktı. İkilinin ayrılığında ünlü oyuncuyla Aşkın Nur Yengi'nin 10 yaşındaki kızları Nazlı için aynı evde yaşamaya karar vermeleri etkili oldu.

AKILLARI KARIŞTIRAN YANIT
Sık sık kızları için bir araya gelen ve hatta tatile çıkan ikilinin aynı evde yaşamaya karar vermesi iddiaya göre Zerrin Tekindor'u çileden çıkardı. Şiddetli bir kavgaya tutuşan ikili, ayrılık kararı aldı. Tüm bu iddialar gündemde yankı uyandırırken Aşkın Nur Yengi, yaptığı açıklamayla kafaları iyice karıştırdı. Alışveriş için Akmerkez'e giden ünlü şarkıcı "Haluk Bey ile barıştığınız doğru mu?" sorusu karşısında gülümseyerek "Bilmiyorum" cevabını verdi. Yengi'nin bu hareketi ise iddiaları doğrular gibiydi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER