Atanamayınca Kreş Açtı

Trabzon’da yaşayan Gönül Şişmanoğlu, yıllardır beklediği öğretmenliğe atanamayınca "HİFENA" isimli okulu açtı.Kreş sahibi ve öğretmeni Gönül Şişmanoğlu, üniversiteden mezun olduktan sonra 9 yıl atanmayı bekledim ama olmadı....

Atanamayınca Kreş Açtı
Trabzon’da yaşayan Gönül Şişmanoğlu, yıllardır beklediği öğretmenliğe atanamayınca "HİFENA" isimli okulu açtı.
Kreş sahibi ve öğretmeni Gönül Şişmanoğlu, üniversiteden mezun olduktan sonra 9 yıl atanmayı bekledim ama olmadı. Özel okullarda hizmet verdim daha sonra eşimin yardımı sevdiğim öğretmenlik mesleğini devam ettirmek için kendi okulumu açtım.
Bundan sonra sevdiği öğretmenlik mesleğini kendi açtığı okulda sürdüreceğini belirten Şişmanoğlu, “Çocukların geleceğini önemsiyorum ve her çocuğun sevgi ile iyi bir eğitimi hak ettiğini düşünüyorum. Çocuklarımız için güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir ortam hedefleyen okulumuz, konusunda uzman eğitimciler ve tecrübeli personeliyle hizmet vermektedir. Okulumuz 0-6 yaş grubunda bulunan çocuklara 07.30-18.30 saatleri arasında tam gün, yarım gün ve oyun grubu seçenekleri ile hizmet vermektedir. Kreşimizde ayrıca dil gelişimine destek masal dinletileri verilirken, yemeklerimiz kendi aşçımız tarafından okulumuzda yapılmaktadır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER