Aydem’de Video Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödül

Türkiye’nin elektrik dağıtım lisansına sahip ilk özel şirketi olan Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkilileri,şirketin kuruluşunun 7.yılı nedeniyle düzenlediği video yarışmasında dereceye girenlere ödül verdi.7. hizmet yılına giren...

Aydem’de Video Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödül
Türkiye’nin elektrik dağıtım lisansına sahip ilk özel şirketi olan Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkilileri,şirketin kuruluşunun 7.yılı nedeniyle düzenlediği video yarışmasında dereceye girenlere ödül verdi.
7. hizmet yılına giren Aydem, dağıtım bölgesi olan Aydın, Denizli ve Muğla’da müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedef alan yatırımlarına hızla devam ediyor. Aydem’in 7. Yıl kutlamaları sırasında konuşan Aydem Genel Müdürü Mesut Güzel, 15 Ağustos 2008 tarihinin bir dönüm noktası olduğunu vurguladı. Aydem Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ise, “Amacımız dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile yarışan, enerji sektöründe hizmet ve yatırımlarda onlardan geri kalmayan; bu ülkenin çocuklarına iş sağlayan, aynı zamanda onlara kendilerini geliştirebilecekleri uygun iş ortamları sunan bir şirket oluşturmaktı. Kurulduğumuz günden bu yana aradaki mesafeyi kapatmak ve hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmamız gerekiyordu. Tüm birimlerimizde bu başarıyı sağladık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Doğru hedefler belirleyerek doğru işler yapılabileceğinin ispatı Aydem’dir” dedi. Törende konuşmalar sonrasında,7. Hizmet yılını kutlama faaliyetleri kapsamında düzenlenen ‘Aydem Hayatımızda Çünkü…’ isimli video yarışmasında dereceye giren Aydem çalışanları ödüllerini aldı. Çalışanlar arasında heyecana yol açan yarışmanın sonucu şirket çalışanlarının oyları ile belirlendi.Birinci olan Vuslat Günaydın Kasap’a ödülünü Aydem Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, ikinci olan Gönül Erdemir’e ödülünü Aydem Genel Müdürü Mesut Güzel, üçüncü olan Burhanettin Öztekin’e ise ödülünü Aydem Genel Müdür Yardımcısı Recep Cihangir verdi. Ödül töreni sırasında kazanan yarışmacıların ödüllerini LÖSEV’e bağışladıklarını açıklaması ise salondan büyük alkış aldı.
Ödül töreni sonrasında, program fotoğraf çekimleri ile sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER