Aynı hain yöntem kullanılmış!

Kayseri'de yaşanan hain terör saldırısının Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu önünde meydana gelen saldırı ile aynı özellikler taşıdığı dikkatleri çekti.

Aynı hain yöntem kullanılmış!

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kayseri’de meydana gelen bombalı araçla saldırı sonrasında yaptığı açıklamada “Askerlerin bulunduğu otobüse yönelik bir saldırı. Bu hadise Türkiye'yi asla istikametinden saptıramayacak. Bu saldırı da Beşiktaş’taki saldırı ile aynı özellikler taşıyor." dedi.
BEŞİKTAŞ'TA BOMBALI SALDIRI 
İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu'nda Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından iki ayrı terör saldırısı meydana gelmiş ve 44 polis ve vatandaşımız şehit olmuştu. Hain saldırıda eli kanlı terör örgütü PKK canlı bomba kullanarak insanlarımızı katletmişti.
KAYSERİ'DE DE AYNI YÖNTEMLE SALDIRI 
Kayseri’de, çarşı iznine çıkan askerlerin içinde bulunduğu özel halk otobüsünün Talat Bulvarı Caddesi üzerinde Erciyes Üniversitesi önünden geçişi sırasında Beşiktaş'taki yöntemin aynısı kullanıldı. Patlamaya, otobüsün hemen yanına yaklaşan bir aracın sebep olduğu öğrenildi. Patlamada ilk belirlemelere göre hayatını kaybedenler ve çok sayıda yaralı olduğu bildirildi.  

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326