Ayto’dan 11. İncirliova İncir Festivali’ne Destek

Aydın Ticaret Odası (AYTO), İncirliova Belediyesi tarafından geleneksel olarak bu yıl 11’incisi düzenlenen İncirliova İncir Festivali’ne AYTO Tanıtım TIR’ı ile destek verdi.İncirliova Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen festival açılış...

Ayto’dan 11. İncirliova İncir Festivali’ne Destek
Aydın Ticaret Odası (AYTO), İncirliova Belediyesi tarafından geleneksel olarak bu yıl 11’incisi düzenlenen İncirliova İncir Festivali’ne AYTO Tanıtım TIR’ı ile destek verdi.
İncirliova Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen festival açılış törenine AYTO Meclis Üyeleri Ayhan Atakul, Aydın Çoban, Salih Cansız ve AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal katıldı. AYTO Tanıtım TIR’ında, AYTO’ya incir ticaretinden kayıtlı üyelerin ürünleri ve tanıtım broşürleri yer aldı.
AYTO Başkanı Hakan Ülken, incirin Aydın için olmazsa olmazlarından biri olduğunu belirterek “Aydın İnciri, coğrafi işaretini yıllarca önce almış olan bir kurum olarak 11. İncirliova İncir Festivali’ne destek verdik. AYTO olarak içinde Aydın geçen her yerde kanunların izin verdiği ve gücümüz nispetinde yer almak bizim görevimiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER