Ayvalık’taki Aysam’dan Nağmeler Beğenildi

Balıkesir’in Ayvalık Sanat Merkezi (AYSAM), ilçenin Cumhuriyet Meydanı’nda, Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kültür Sanat Günleri çerçevesinde halka açık şarkı ve şiir dinletisi sundu.Oldukça kalabalık bir seyirci tarafından...

Ayvalık’taki Aysam’dan Nağmeler Beğenildi
Balıkesir’in Ayvalık Sanat Merkezi (AYSAM), ilçenin Cumhuriyet Meydanı’nda, Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kültür Sanat Günleri çerçevesinde halka açık şarkı ve şiir dinletisi sundu.
Oldukça kalabalık bir seyirci tarafından ilgiyle izlenen şiir ve şarkı dinletisi öncesinde konuşan AYSAM Başkanı Hüseyin Gelici, Ayvalık Sanat Merkezi’nin sanatın yanı sıra sosyal içerikli faaliyetlerine de devam ettiğini söyledi. Çalışmalarında gençleri de unutmadıklarını dile getiren Gelici sözlerini şöyle sürdürdü; “Bizler Ayvalık Belediyesi’nin organizasyonu olan Kültür Sanat Günlerinde programlarımız arasında olan edebiyat sanatının şiir bölümünü sanat ile harmanlayarak sizlerin beğeneceğini umduğumuz bir program hazırladık. Çalışmalarımızda gençlerimizi unutmadık. Derneğimiz bünyesinde yetiştirmeye çalıştığımız genç yetenekler birlikteyiz. Programımız süresi içinde anne, sevgi, aşk, mutluluk, hasret, Ayvalık ve daha nice güzel duyguları birlikte yaşayacağız. Kültür Sanat Günleri için gerçekten özverili çalışmalar yapılarak unutulmaz programlar hazırlanmakta.Umarız bu program unutulmayan güzel programlarla birlikte anılır.”
Gecede ilk olarak Sami Gök’ün kaleme aldığı Ayvalık’ta bir ev" adlı şiir okundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER