banner417

Bahadır Yenişehirlioğlu, ’yedi Güzel Adam’a Katılıyor

Manisalı roman yazarı Bahadır Yenişehirlioğlu, TRT 1’in sevilen dizisi ’Yedi Güzel Adam’ın 26 bölümünde rol alacağı bildirildi.Dizide ’İsmail Efendi’ isimli sahaf karakterini canlandıracak olan Bahadır Yenişehirlioğlu, "Dizinin...

Bahadır Yenişehirlioğlu, ’yedi Güzel Adam’a Katılıyor
Manisalı roman yazarı Bahadır Yenişehirlioğlu, TRT 1’in sevilen dizisi ’Yedi Güzel Adam’ın 26 bölümünde rol alacağı bildirildi.
Dizide ’İsmail Efendi’ isimli sahaf karakterini canlandıracak olan Bahadır Yenişehirlioğlu, "Dizinin senaristi değerli dostum yazar gazeteci Ahmet Tezcan beyin ricası üzerine 26 bölümde kamera karşısında olacağım için son derece gururluyum. Böylesine önemli bir dizide konuk oyuncu olarak yer almak benim için son derece anlamlı ve değerli" dedi. 13 Aralık Cumartesi günü Kahramanmaraş’ta çekimlerin gerçekleştirileceğini bildiren Yenişehirlioğlu, heyecanlı olduğunu ifade etti. Bu arada, çekimlerin ardından Almanya’nın Nürnberg şehrine gideceğini belirten Yenişehirlioğlu, burada kitap fuarında hem söyleşi yapacağını hem de kitaplarını imzalayacağını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner419