Bakan Elvan, Atasoy’u Kabul Etti

Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u kabul etti.Bakan Elvan’ın makamında kabul ettiği Türkiye Sanayici İş Kadınları...

Bakan Elvan, Atasoy’u Kabul Etti
Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u kabul etti.
Bakan Elvan’ın makamında kabul ettiği Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Türkiye iş dünyası olarak son 10 yılda Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı’nın yatırımlarından son derece memnun olduklarını belirtti. Atasoy, "Son zamanlarda Bakanlığımız hava, kara ve deniz sahalarımızda büyük yatırımlar yapmıştır. Ve özellikle köprüler, havaalanları, yollar, haberleşme gibi alanlarda yapılan yatırımlar takdire şayan çalışmalar ve yatırımlardır" dedi.
Bakan Elvan ise, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti bizim iktidarımız dönemine özellikle Ulaştırma Bakanlığı’nda en büyük yatırımlarını yaptı. Türkiye, havaalanlarıyla, otoyollarıyla, köprüleriyle, havayollarıyla, deniz ulaşımıyla, haberleşme sistemiyle dünyaya örnek ve model ülke olmuştur" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327