Bartın’da Tarım Sergisi Yapılacak

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen 5. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması sergisinin Bartın’da yapılacağı bildirildi.Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada,...

Bartın’da Tarım Sergisi Yapılacak
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen 5. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması sergisinin Bartın’da yapılacağı bildirildi.
Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Bakanlığımız tarafından 5 yıldır gerçekleştirilen 5. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması sergisi Bartın’da yapılacaktır. Tarımın insanla olan tarihsel ve kültürel bağının ebedileştirilmesi ne katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen, Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması genel kategori, çiftçi kategorisi, tarım personeli kategorisi, öğrenci kategorisi ve özel ödülü kategorilerini içermektedir. Sergide bu kategorilerde dereceye giren ve sergileme kazanan fotoğraflar yer alacaktır. Bartın Valiliğinde düzenlenecek sergi, 9 Eylül 2014 Salı günü saat 14.00’de gerçekleştirilecek, açılışından itibaren 12 Eylül 2014 günü akşamına kadar ziyaret edilebilir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER