Basatuğrul; "bozdoğan Ligde Kalıcı Olacak"

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grup takımlarından Bozdoğan Belediyespor’da hedef ligde kalıcı olmak.Hedefleri doğrultusunda bu sene ligde kalmak istediklerini belirten Bozdoğan Belediyespor teknik direktörü Behiç Basatuğrul, 3 yıllık bir plan...

Basatuğrul;
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grup takımlarından Bozdoğan Belediyespor’da hedef ligde kalıcı olmak.
Hedefleri doğrultusunda bu sene ligde kalmak istediklerini belirten Bozdoğan Belediyespor teknik direktörü Behiç Basatuğrul, 3 yıllık bir plan yaptıklarını açıkladı. Önümüzde ki yılda da oynamaya aç, hırslı ve genç oyunculara yönelerek şampiyon olmayı planladıklarını söyleyen Basatuğrul; “Hafta sonunda ligin güçlü takımlarından Didim Belediyespor ile oynadığımız maçta herkese ne kadar güçlü bir takım olduğumuzu gösterdik. Ligin zirveye oynayan takımlarına kafa tutan genç bir takımız. Biz sezona başlarken 3 yıllık bir plan yaptık. Başarılar kısa vadede kazanılmaz. Genç ve hırslı oyuncular alarak takımın da yapısını bozmadan 3 yıl içinde şampiyon olacağımıza inanıyorum” dedi.
Bölgesel Amatör lig 8. grup takımları içinde takım değeri en düşük ikinci takım olduklarını ifade eden Behiç Basatuğrul, buna rağmen kendilerini başarılı gördüklerini vurguladı. Basatuğrul; “İncirlova Belediyespor’dan sonra ligde en az bütçeye ve değere sahip takımız. Buna rağmen zirve takımlarıyla mücadele edebilmemizi, yapılan 3 yıllık sistemli planımıza bağlıyorum. 1995-1996 doğumlu genç ve hırslı oyuncuları transfer ederek onların takımımızda ki tecrübeli futbolcularla kaynaşmasını sağlıyoruz. Beraber saha dışında da vakit geçirmelerini söylüyoruz. Zaten bu aile ortamını da oluşturduktan sonra 3 yıl içinde şampiyonluğa oynayan Bozdoğan Belediyespor takımı izlettireceğimize düşünüyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327