Başkan Alıcık, Adü Rektör Bircan’ı Ziyaret Etti

Adnan Menderes Üniversitesi’nin (ADÜ) yeni rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ‘hayırlı olsun’ dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ADÜ Rektörlüğü’ne atanan Prof....

Başkan Alıcık, Adü Rektör Bircan’ı Ziyaret Etti
Adnan Menderes Üniversitesi’nin (ADÜ) yeni rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ‘hayırlı olsun’ dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ADÜ Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Cavit Bircan’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Alıcık hayırlı olsun temennisinde bulundu. Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan da, Başkan Alıcık’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek üniversite, fakülte ve birimleri hakkında bilgiler verdi. ‘Biz bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız’ diyen Prof. Dr. Cavit Bircan, ADÜ’deki personel ve öğrenci sayılarındaki artış, yeni yapılan okullar ve verilen her türlü hizmetle Aydın’a katkı sağlayacak olmak için yeni dönemde akademik anlamda Adnan Menderes Üniversitesi’ni daha iyi konumlara götürmek için elinden gelen çabayı göstereceğini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326