Başkan Öztürk, Bakan Eker’le Birlikte “vira Bismillah” Dedi

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar ile birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in katıldığı balık av sezonunun açılışa katıldı.Bakan Mehdi Eker ve Milletvekili Necdet Ünüvar...

Başkan Öztürk, Bakan Eker’le Birlikte “vira Bismillah” Dedi
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar ile birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in katıldığı balık av sezonunun açılışa katıldı.
Bakan Mehdi Eker ve Milletvekili Necdet Ünüvar ile birlikte "Vira Bismillah" diyerek 2014-2015 balık av sezonunun hayırlı uğurlu olmasını dileyen Öztürk, “Tüm balıkçılarımıza bereketli ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.
Öztürk, şöyle devam etti:
“Sayın Bakanımızın, bu yıl balık avı sezonunu Adanalı hemşehrilerimizle birlikte Karataş’ta açıyor olması bölgemize verilen önemin en belirgin göstergesidir. Hükümetimizin kültür balıkçılığına verdiği önem de ortadadır. Sayın Bakanımız Mehdi Eker’in şahsında hükümetimize Karataşlı balıkçı hemşehrilerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER