Başkan Palabıyık Anadolu Turizm Otelcilik Lisesi İnşaatini İnceledi

AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Kula’da yapımı devam eden Anadolu Turizm Otelcilik Lisesi inşaatını gezerek, inşaat ile ilgili bilgi aldı.Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan, AK Parti Kula İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri...

Başkan Palabıyık Anadolu Turizm Otelcilik Lisesi İnşaatini İnceledi
AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Kula’da yapımı devam eden Anadolu Turizm Otelcilik Lisesi inşaatını gezerek, inşaat ile ilgili bilgi aldı.
Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan, AK Parti Kula İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kula İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Arif Kuş ile birlikte okulun inşaatını gezen Başkan Palabıyık, inşaatta incelemelerde bulundu. Sınıfları, lavaboları, asansörleri ve takılan pencerelere kadar her yeri en ince ayrıntısına kadar inceleyen Başkan Palabıyık; ”Daha düne kadar okul yaptıramayan bir ülkeydik. Ancak şu anda sadece çevre düzenlemesine 330 bin Türk lirası harcanıyor. İktidarımızın eğitime verdiği destek lafta değil, eserlerde. Şu anda Kula’da iktidarımız süresinde yapılan okullar ortada. Bu okulumuzda inşallah yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimize kapısını açacak. Bundan böyle sahil kentlerinde Kula’da öğrenim gören turizm ve otelcilik öğrencileri de çalışacak. Yani Kula’mızın adı ve verdiği eğitim her tarafa duyulmuş olacak” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326