Başkan Saka, Chp 18. Olağanüstü Kurultayında

Balıkesir’in Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP’nin Ankara’da Birlik ve Kardeşlik” adı verilen 18. Olağanüstü Kurultayı’na katıldı.Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara ATO Kongre Merkezi’’nde...

Başkan Saka, Chp 18. Olağanüstü Kurultayında
Balıkesir’in Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP’nin Ankara’da Birlik ve Kardeşlik” adı verilen 18. Olağanüstü Kurultayı’na katıldı.
Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara ATO Kongre Merkezi’’nde başlayan ve iki gün sürecek olan 18. Olağanüstü Kurultayı’na katıldı. ‘Birlik ve Kardeşlik’ adı verilen kurultayda Balıkesir’i temsilen Başkan Kamil Saka ile birlikte CHP Edremit İlçe Başkanı Yurt Yıldırım ve diğer Balıkesirli delegeler de yer aldı. Başkan Saka, Genel Başkan Yardımcıları ve milletvekilleri, diğer CHP’li Başkanlar ve partililer ile bir araya gelerek görüş alışverişinde de bulundu. Genel başkan ve Parti Meclisi ile Disiplin Kurulu seçimlerinin yapılacağı kurultayda oyunu kullanan Başkan Saka, “Partimizin 18. Olağanüstü "Birlik ve Kardeşlik" Kurultayının ülkemize ve insanlığa hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER