Başkan Toçoğlu Akbalık Güreş Şenliği’ne Katıldı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, bu yıl 52.’si düzenlenen Tarihi Akbalık Güreş Şenliği’ne katıldı ve Başpehlivanlık müsabakalarını izledi.Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, bu yıl 52.’si düzenlenen...

Başkan Toçoğlu Akbalık Güreş Şenliği’ne Katıldı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, bu yıl 52.’si düzenlenen Tarihi Akbalık Güreş Şenliği’ne katıldı ve Başpehlivanlık müsabakalarını izledi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, bu yıl 52.’si düzenlenen Akbalık Yağlı Güreşleri’ni izledi. Akyazı Akbalık Mahallesi Güreş Alanı’nda gerçekleştirilen etkinliği Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu ve çok sayıda vatandaş izledi. Güreş alanına çığırtkanların anonsu ile giren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, başpehlivanlık müsabakaları için çekilen kuraların ardından sporculara başarılar diledi. Başkan Toçoğlu’nun şenlik alanından ayrılmasının ardından tamamlanan güreşlerde, Akbalık Başpehlivanı Kocaeli Bölgesinden Faruk Akkoyun oldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER