Bavulda bulunan kadın cesedinden şok ayrıntılar!

Adana'da bavulun içinde bulunan kadın cesedinin her iki bacağının kasıklarından kesildiği, son olarak da yakıldığı belirlendi.

Bavulda bulunan kadın cesedinden şok ayrıntılar!
Adana'da bir evin duvarına bırakılmış valiz gören vatandaşlar bomba olabilir şüphesiyle durumu polise bildirdiler.

Gelen polis ekipleri ve bomba imha uzmanları valizi patlatmak için hazırlık yaparken, valizden kan damladığı fark ettiler. Açılan valizden bacakları kesilmiş, sadece belden yukarısı olan bir kadın cesedi çıktı. 

Polis etraftaki çöp kutularında  öldürülen kadının kayıp bacaklarını aradı. Kurbanın bacakları kasıklarından kesildiği, ardından da yakıldığı anlaşıldı.

Çöplerde aranıyor

Yapılan ön otopside, kimliği belirsiz kadının dövülerek öldürüldüğü, ardından her iki bacağının kasıklarından kesildiği, son olarak da yakıldığı belirlendi. Kesme işleminin testereyle gerçekleştirilmiş olduğu düşünülüyor.

Polis, savcılığın talimatıyla, bavulun bulunduğu bölgedeki çöp kutularında ve kent çöplüğünde öldürülen kadının kayıp bacaklarını aradı. 20-25 yaşlarında olduğu sanılan kadının namus cinayetine kurban gitmiş olabileceği üzerinde yoğunlaşan polisin değerlendirdiği bir diğer ihtimal de kadının Suriyeli olabileceği.
 
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2015, 08:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327