banner417

Belediye Başkanı Arslan Kızını Evlendiriyor

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kızı Neşe Arslan için ilçede kına gecesi düzenledi.Çok sayıda davetlinin, siyasilerin ve bürokratların bir araya geldiği kına gecesinde Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kızı Neşe...

Belediye Başkanı Arslan Kızını Evlendiriyor
Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kızı Neşe Arslan için ilçede kına gecesi düzenledi.
Çok sayıda davetlinin, siyasilerin ve bürokratların bir araya geldiği kına gecesinde Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kızı Neşe Arslan için masal bir gibi bir kına gecesi düzenledi. Açık Hava Düğün Salonunda düzenlenen kına gecesinde Başkan Arslan’ın kızı Neşe ile damadı Baran Abay, birlikte sahneye geldiler. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Neşe Arslan ve Baran Abay çiftçi, ilk danslarını yayarak davetlilerden büyük alkış topladı.
Yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı kına gecesinde davetlilere yemek ikramında da bulunuldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Taşköprülü sanatçı İbrahim Tüysüz ile Kastamonu’nun yetiştirdiği TRT sanatçısı Arzu Akça sahne aldı. Türk Sanat Müziğinin sevilen seslerinden Arzu Akça, söylediği şarkılarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Neşe Arslan ve Baran Abay çiftinin düğünleri ise, 6 Eylül Cumartesi günü saat 19.00’da İstanbul Ortaköy Feriye Lokantası’nda gerçekleştirilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner419