Belediye-iş’ten Zabıtaya Kutlama

Belediye-İş Sendikası Sinop İl Temsilcisi Nusret Takar ve yönetim kurulu üyeleri zabıta teşkilatının 188. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Sinop Belediyesi Zabıta ekiplerini ziyaret etti.Nusret Takar ziyarette yaptığı açıklamada, “7...

Belediye-iş’ten Zabıtaya Kutlama
Belediye-İş Sendikası Sinop İl Temsilcisi Nusret Takar ve yönetim kurulu üyeleri zabıta teşkilatının 188. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Sinop Belediyesi Zabıta ekiplerini ziyaret etti.
Nusret Takar ziyarette yaptığı açıklamada, “7 gün 24 saat aralıksız çalışan zabıta teşkilatı ve Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü, vatandaşın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Zabıta mesleğinin ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıta teşkilatımızın kuruluşunun 188. yılını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER