Belediyeden Kobanili Çocuklara Hediye

Diyarbakır’ın merkez Sur İlçe Belediyesi’nce, Eğitim Destek Evi’nde eğitim gören 120 Kobanili çocuğa, hediye paketleri verildi. İlçe Belediyesi Eş Başkanı Fatma Şık Barut, şimdiye kadar kendilerini yalnız bırakmayarak, destek sunan...

Belediyeden Kobanili Çocuklara Hediye
Diyarbakır’ın merkez Sur İlçe Belediyesi’nce, Eğitim Destek Evi’nde eğitim gören 120 Kobanili çocuğa, hediye paketleri verildi. İlçe Belediyesi Eş Başkanı Fatma Şık Barut, şimdiye kadar kendilerini yalnız bırakmayarak, destek sunan herkese teşekkür etti.
Diyarbakır’ın merkez Sur İlçe Belediyesi bünyesindeki eğitim destek evinde eğitim gören Kobanili 120 çocuğa içerisinde mont, çamaşır ve ayakkabıdan oluşan hediye paketleri verildi. Diyarbakır Protestan Kilisesi’nin desteği ile verilen hediyeler için etkinlik düzenlendi. Etkinliğe, İlçe Belediyesi Eş Başkanı Fatma Şık Barut ve Belediye Meclis üyeleri katıldı. Barut, savaş mağduru çocuklara gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı kiliseye ve kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Barut, daha sonra Kobanili çocuklara paketlerini verdi. Paketlerini alan çocukları mutlulukları gözlerinden okundu. Barut, daha sonra Bağlar İlçe Belediyesi’ne bağlı Ferzad Kemanger Eğitim Destek Evi’ni ziyaret ederek, buradaki çocuklara mont hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327