Benim Adım Gültepeli, Güzel Köylü'yü reytingde geçemedi

Eylül döneminin gelmesiyle birlikte reyting savaşları başladı. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Cemile'si Ayça Bingöl'ün, yeni dizisi Benim Adım Gültepe ile, Gizem Karaca'nın yaz döneminde başlayan dizisi Güzel Köylü'yü Çarşamba günkü reyting savaşının galibi Güzel Köylü'yü oldu.

Benim Adım Gültepeli, Güzel Köylü'yü reytingde geçemedi

Hergün birbirinden iddialı yapımların reyting için kapıştığı dizilerde Çarşamba gününün galibi belli oldu. Benim Adım Gültepeli iddialı yatak sahnesine rağmen, Güzel Köylü'yü dizisini reytingte sollayamadı.

1980'li yıllarda İzmir'de 'her sokağı ayrı bir hikaye' olan Gültepe semtinin, birbirleriyle çatışan aileleri, yasak aşkları ve karşılıksız sevdalarını yansıtan 'Benim Adım Gültepe' merakla bekleyen izleyicileri hayal kırıklığına uğrattı.

Kanal D'nin muhteşem bir dizi olarak lanse ettiği, bütçesi ve oyuncu kadrosuyla Benim Adım Gültepe, reyting şoku yaşıyor.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Cemile'si Ayça Bingöl, yeni dizisi Benim Adım Gültepe'de yasak aşkıyla dikkat çekiyor. Dizi, her hafta öpüşme sahneleriyle ekrana gelse de reytinglerde istenilen başarıyı gösteremedi.

24 Eylül tarihinde Kanal D'nin iddialı dizisi 'Benim Adım Gültepe' Total'de ve AB'de 5. sıraya yerleşti.

Gülümser ve Halil birlikte olduğu sahne Güzel Köylüm dizisindeki şaka sahnesi kadar rağbet görmedi.Cemile'nin yatak sahnesi izlenmedi

Aynı gün yayınlanan Star TV'nin komik dizisi 'Güzel Köylü' her hafta olduğu gibi bu hafta da Total'de 1. sırada yerini aldı. Dizi AB'de 2. sırada. 
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 12:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
metincee
metincee - 8 yıl Önce

bu reyting sacmaligindan gin agelmsitir hele istedikleri dizi olsun reyting meying hakgetire yillardir hic izlemedigim onlarca dizi var iken izlenen uc bes dizi arasinda olan kurt seyid gultepeli gibi bir dizi duruken köylu guzeli adi altinda oynayn dizinin diger lerine fark etti demesini kabul etmiyorum geciniz yemezler gözumm.

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326