Beşiktaş Eski As Başkanı Levent Erdoğan Öğrencileri Sevindirdi

Beşiktaş’ın eski as başkanlarından Levent Erdoğan, Manisa’nın Salihli ilçesinde, Ova Küme Evleri İlköğretim Okulu öğrencilerine Beşiktaş forması, tişört ve futbol topu hediye etti.Beşiktaş’ın eski as başkanlarından Levent Erdoğan,...

Beşiktaş Eski As Başkanı Levent Erdoğan Öğrencileri Sevindirdi
Beşiktaş’ın eski as başkanlarından Levent Erdoğan, Manisa’nın Salihli ilçesinde, Ova Küme Evleri İlköğretim Okulu öğrencilerine Beşiktaş forması, tişört ve futbol topu hediye etti.
Beşiktaş’ın eski as başkanlarından Levent Erdoğan, Manisa’nın Salihli ilçesini ziyaret etti. İlçede çeşitli temaslarda bulunan Erdoğan, burada bazı Beşiktaşlılar Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Levent Erdoğan, daha sonra Ova Küme Evleri İlköğretim Okulu’na giderek, öğrencilere Beşiktaş forması, tişört ve futbol topu hediye etti. Erdoğan öğrencilerle bol bol sohbet ederken, okul idaresinin kendisiyle irtibata geçtiğini aktardı.
Erdoğan, "Okul idaresi ve Salihli Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Erdem Kultaş benimle iletişime geçerek forma, tişört ve top olmak üzere spor malzemesi talebinde bulundular. Gelen talep üzerine Salihli’de eğitim ve öğretim veren Ova Küme Evleri İlköğretim Okulu öğrencilerine çam sakızı çoban armağanı olan forma ve topları hediye ettim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326