Beşiktaş maçı Konya'da oynanacak

Ali Dürüst Beşiktaş'ın, 4 Ocak'taki derbiyi Konya'da oynama isteğine olumlu yanıt verdi.

Beşiktaş maçı Konya'da oynanacak
Beşiktaş'ın 16. haftadaki derbiyi Konya'da oynama isteğine Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst olumlu baktıklarını söyledi.

Ali Dürüst "Böyle bir karar belki bizim için dezavantaj da olabilir ama 3 puandan daha önemli şeyler var" dedi.

Galatasaray'dan, Süleyman Seba Sezonu'nun ruhuna yakışacak bir adım geldi. Cim-Bom, yeni stat yaptırdığı için iç saha maçlarını değişik kentlerde oynayan Beşiktaş'ın, 4 Ocak'taki derbiyi Konya'da oynama isteğine olumlu yanıt verdi.

G.Saray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, "Beşiktaş'tan bize henüz bir teklif gelmedi. Ancak medyadan takip ettiğimiz kadarıyla 16. hafta oynayacağımız maçı Konya'da yapmak istiyorlar. Biz böyle bir öneriye hayır demeyiz. Kış olması nedeniyle Konya'daki hava şartları veya seyahat giderlerimizi bahane edip taleplerine engel olmayız. Sonuçta Beşiktaş stadı yapımda olduğu için böyle hareket ediyor. Böyle bir karar belki bizim için dezavantaj da olabilir. Ama 3 puandan daha önemli şeyler var. Beşiktaş'ın vereceği karara saygı duyarız" dedi.

Beşiktaş'tan teklif gelmesi durumunda bunu yönetime sunacaklarını kaydeden Dürüst, "Başkan ve yönetimimiz yeni bir sayfa açarak her kurum ve kulüple iyi ilişkiler içinde olmak istiyor. Zaten Beşiktaş'ın düşüncesine karşı çıkmak bu politikamıza da ters düşer" diye konuştu. Bu arada Başkan Yarsuvat'ın, G.Antep deplasmanın ardından yarınki Konya maçında da tribündeki yerini alacağı öğrenildi. 


Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326