Beşir Derneği’nden Başkan Çoban’a Ziyaret

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Semerkand Vakfı bünyesinde kurulan Beşir Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Derneği 3. Merkez Başkanı Mustafa Şahin ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.Beşir Sosyal Yardımlaşma...

Beşir Derneği’nden Başkan Çoban’a Ziyaret
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Semerkand Vakfı bünyesinde kurulan Beşir Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Derneği 3. Merkez Başkanı Mustafa Şahin ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Şaban Korkmaz ile TÜMSİAD ve aynı zamanda Semerkand Vakfı Afyonkarahisar Şube Başkanı M. Emin Birliktir’de katıldığı ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Beşir Derneği 3. Merkez Başkanı Mustafa Şahin, Başkan Çoban’a derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kelime anlamı müjdeleyen olan "Beşir" Derneği’nin Türkiye ile birlikte dünya genelinde 52 ülkede aktif olarak faaliyet gösterdiğini belirten Başkan Şahin, Başkan Burhanettin Çoban’ın derneğin faaliyetlerine olan maddi ve manevi desteğine teşekkür etti. Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Şaban Korkmaz ise yardım faaliyetlerinde en büyük destekçilerinin Afyonkarahisar Belediyesi olduğunu belirterek desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.
Ziyaret sonunda Korkmaz, Başkan Çoban’a plaket takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326