Birahane Sahibi Makasla Yaralandı

Konak ilçesinde bir birahane sahibi, iş yerine gelen elektrik ustası ile aralarında çıkan tartışmada, boynun aldığı makas darbeleriyle ağır yararlandı.Edinilen bilgiye göre olay, Konak ilçesi İnönü Caddesinde bir birahanede yaşandı. Birahane...

Birahane Sahibi Makasla Yaralandı
Konak ilçesinde bir birahane sahibi, iş yerine gelen elektrik ustası ile aralarında çıkan tartışmada, boynun aldığı makas darbeleriyle ağır yararlandı.
Edinilen bilgiye göre olay, Konak ilçesi İnönü Caddesinde bir birahanede yaşandı. Birahane sahibi Engin H.’nin iş yerinin elektrik tesisatının bakımı için anlaştığı elektrik ustası O.H. (33) birahaneye geldi. 50 TL kaparo verdiği halde, işi yapmadığı iddia edilen O.H. ile konuşmaya başlayan Engin H. arasındaki tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu sırada, birahanede alkol alan O.H.’nın arkadaşları T.D. (48) ile N.U. (56) da kavgaya dahil oldu. Kavgada T.D. yanında taşıdığı berber makasıyla birahane sahibi Engin H.’yi boynundan yaraladı. Makas darbeleriyle yaralanan işletme sahibi, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahale sonrası, İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Engin H’nin durumunun ağır olduğu bildirildi. Olayla ilgili O.H., T.D. ve N.U. gözaltına alındı. Üç şüphelinin polisteki sorgularının sürdüğü öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER