Bisiklet Yolu Projesi Vatandaşların Memnuniyetini Kazandı

Erzincan Belediyesi, bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak için şehrin çeşitli noktalarında Bisiklet Yolları yapmaya devam ediyor.Çalışmaların 76. Yıl Bulvarından Akyazı kavşağına ve yeni yapılan Hastane bulvarında devam ettiği görülmekle...

Bisiklet Yolu Projesi Vatandaşların Memnuniyetini Kazandı
Erzincan Belediyesi, bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak için şehrin çeşitli noktalarında Bisiklet Yolları yapmaya devam ediyor.
Çalışmaların 76. Yıl Bulvarından Akyazı kavşağına ve yeni yapılan Hastane bulvarında devam ettiği görülmekle birlikte bisiklet sürücülerinin bu yolun kullanıma açılmasıyla bisikletlerini bu güzergahlarda kullandığı görüldü.
Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, "Seçim beyannamemizde bulunan bisiklet yolu projesini hayata geçirmek üzere çalışmalara başladık. Dünyanın birçok yerinde toplumlar daha az maliyetli ve daha sağlıklı ulaşım araçlarına yöneliyor. Bizler, Dünyanın modern kentlerindeki yaşamı örnek alıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki Şehrimiz bisiklet kullanımı için çok elverişli. Bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak için kentimizde 12 km bisiklet yolu yapacağız." dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326