Bölge Trafik’te Denetimler Arttı

Yaz tatilinin sona erdiği bugünlerde geri dönüşlerin başlamasıyla birlikte yoğunlaşan karayolu trafiğine Bölge Trafik İstasyon Amirliği denetlemeleri artırdı.Oltu Bölge Trafik İstasyon Amiri Mehmet Küçüktatlıdede, tatil dönüşü sonrası...

Bölge Trafik’te Denetimler Arttı
Yaz tatilinin sona erdiği bugünlerde geri dönüşlerin başlamasıyla birlikte yoğunlaşan karayolu trafiğine Bölge Trafik İstasyon Amirliği denetlemeleri artırdı.
Oltu Bölge Trafik İstasyon Amiri Mehmet Küçüktatlıdede, tatil dönüşü sonrası artan trafik yoğunluğu nedeniyle sürücüleri uyarmayı ihmal etmedi.
Gerek ilçe dışından gerekse ilçeye dönüşlerin hız kazandığı bugünlerde trafik seyrinde yoğunluk yaşandığına dikkati çeken Küçüktatlıdede, “Sürücülerin güvenli yolculuk yapmaları en büyük arzumuz. Biz Bölge Trafik İstasyon Amirliği olarak sürücülerimize gerekli uyarı ve ikazlarımızı yapıyoruz. Her hangi bir kaza ya da olumsuz bir durumla karşılaşmamak için sürücülerin dikkatli bir şekilde seyretmeleri için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.” Dedi.
Tüm sürücülere kazasız-belasız yolculuklar dileyen Küçüktatlıdede, sürücülerin trafik kurallarına önemle uymalarını istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER