Bonzai bağımlısı genç feryat etti

Bonzai batağından kurtulmak isteyen Bursalı genç, anne babalara evlatlarınıza sahip çıkın çağrısında bulundu. İki yıl önce bonzai kullanmaya başlayan İsa E. yaşadığı kötü günleri anlatarak, gençlerin bu bataktan kurtulmasını istedi.

Bonzai bağımlısı genç feryat etti

Mustafakemalpaşa ilçesinde yaşayan 35 yaşındaki İsa E, bonzai kullandıktan sonra yaşadıklarının tam bir kabus olduğunu söyledi. Eskiden esrar kullandığını belirten İsa E, “Son 2 senedir bonzaiye alışarak hayatımın yanlışını yaptım. Eskiden ot içerdim, birisi bir paket bonzai verdi, 'Bunu iç' dedi. Bir kere içtim, bir daha da kendimi kurtaramadım” dedi.

Bonzaiye alıştıktan sonra elinde avucunda ne varsa kaybettiğini belirten İsa E, bir kere bu batağa düşen bir insanın krize girdiğinde uyuşturucu almaya parası yoksa her şeyi yapabileceğini söyledi. İsa E, “En son geçen pazar günü aldım. O günden beri içmedim. Pazartesi günü durumum çok ağırlaştı ve krize girdim. Yine de almadım ve kendimi hastaneye attım. Anne babalara seslenmek istiyorum; çocuklarına sahip çıksınlar. Bizim buralarda parklarda görüyorum. Gece saatlerinde 11-12 yaşındaki çocuklar bonzai içiyor. Ben her şeyimi kaybettim. Allah ailemden ve doktorlardan razı olsun. Eğer ailenizde kullanan varsa onu hastaneye götürüp kurtarın” dedi. Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2014, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326