Bozbey’den Rektör Ulcay’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Uludağ Üniversitesi’nin yeni Rektörü Yusuf Ulcay’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Bozbey’den Rektör Ulcay’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Başkan Mustafa Bozbey beraberinde Başkan Yardımcıları Ahmet Çakıcı, Turgay Erdem, Bukle Erman ve Nazlı Yazgan ile birlikte Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay’ı ziyaret etti. Ulcay’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Mustafa Bozbey, kurum olarak her zaman Uludağ Üniversitesi’nin yanında olduklarını belirtti. Bozbey, “Daha önce Uludağ Üniversitesi ile Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle çok önemli ve güzel projelere imza atmıştık. Umarım bundan sonra da aynı şekilde iş birliğimiz devam eder. Nilüfer Belediyesi ülkemizin geleceği üniversiteli gençlerin her türlü sıkıntısını çözmek için desteğe hazır” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Yusuf Ulcay ise, “Görevimize başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Güzel bir üniversite devraldık. Aldığımız bayrağı daha ileriye götürmek istiyoruz. Uludağ Üniversitesi’ni hak ettiği saygın konumuna getirmek için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Bu hedefe ilerlerken yerel yönetimlerin desteği de bize güç verecektir” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2015, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326