Bozüyük Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediye Meclisi Eylül ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başkanlığında gerçekleştirildi.Sezik gündem maddesi ile yapılan toplantıda meclis gündemine ilave olarak MHP ve AK Parti grubundan...

Bozüyük Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediye Meclisi Eylül ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başkanlığında gerçekleştirildi.
Sezik gündem maddesi ile yapılan toplantıda meclis gündemine ilave olarak MHP ve AK Parti grubundan yazılı CHP meclis üyesi İsmail Hakkı Demir tarafından sözlü önergeler verildi. Gündem konularının görüşülmesi sonrası, MHP grubunun vermiş olduğu ek önerge ile belediye düğün salonu yazılma tarihleri, su kesintileri, yeni su rezervleri, sanayi tesislerinin çevreye verdiği zararlar ve slikozis hastalığı konusunda belediyenin fabrikalarla ilgili olarak neler yapılabileceği görüşüldü. AK Parti grubunun verdiği önerge ile, yeni düzenlemede yer alacak ana caddeye paralel sokaklardaki park yerlerinin belirlenmesi ve ana cadde ile diğer işlek caddelerdeki trafik sıkıntıları konusu masaya yatırıldı. Konunun daha detaylı bir şekilde çalışma yapılması dahilinde önümüzdeki meclis toplantısında görüşülmesi karara bağlandı. Son olarak CHP’li meclis üyesi İsmail Hakkı Demir’in 4 Eylül ve Osmangazi parklarıyla ilgili olarak verdiği sözlü soru önergesi Başkan Bakıcı tarafından cevaplandırıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER