Bursa'da trafiğe 1 Mayıs ayarı! İşte kapalı yollar

Bursa'da 1 Mayıs kutlamaları sebebiyle şehir içinde trafik akışı yeniden düzenlendi.

Bursa'da trafiğe 1 Mayıs ayarı! İşte kapalı yollar

1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları pazartesi günü Osmangazi İlçesi Atatürk Stadyumunda düzenlenecek. Kutlamalar esnasında Merinos Kavşağından Stadyum Kavşağı arası iniş ve çıkışı, Darmsat Caddesi, İpek kavşağı ile Stadyum Kavşağından, Beşikçiler arası Çekirge gidiş istikametleri araç trafiğine kapatılacak olup, T1 (İpekböceği) hattı ise saat 08.00'dan itibaren etkinlik bitene kadar çalışmayacak.
Alternatif güzergahlar

Çekirge Caddesinden Stadyum Kavşağını kullanan sürücüler, Hamzabey (Çelikpalas Otel) kavşağından Muradiye istikametine yönlendirilirken, Altıparmak- Çekirge istikametine gidenler ise Stadyum Kavşağından geliş şeridine aktarılarak Beşikçiler Kavşağına kadar bu şeridi kullanacak. Emniyet güçleri bu güzergahı kullanacak olan sürücülerin, trafik görevlileri ile işaret ve işaretçilerin yönlendirmelerine uymasını istedi.

Etkinlik süresince Meydancık kavşağından Gökdere iniş ve çıkış istikametleri ile bağlantı yolları saat 09.00'dan itibaren 20.00'a kadar araç trafiğine kapatılacaktır. Açık hava etkinliği esnasında bazı güzergahlar kısa süreli araç ve yaya trafiğine kapatılabileceğini belirten emniyet güçleri bu durumlarda ise vatandaşların görevlilerin ikaz ve uyarılarına riayet etmesini istedi.

Alternatif güzergahlar

Sürücülerin kutlama etkinliği süresince, İzmir yolu, Yakın doğu çevre yolu, Avrupa Konseyi Bulvarı, Yeşil Türbe ve Şenöz istikametinden Meydancık kavşağı İncirli Caddesi istikameti, İncirli Caddesi istikametinden Kurtuluş Caddesi istikameti, İpekçilik Caddesi, Beyazıt Caddesi, Mudanya yolu ve Eğitim Caddesi istikametlerini kullanabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2017, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER