Bursa Kent Konseyi, Somalı Madencilerin Ailelerini Ağırladı

Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala ve BKK Kadın Meclisi Başkanı Kadriye Sarıbıyık, Somalı şehit madencilerin aileleriyle bir araya geldi.Büyükşehir Belediyesi’nin sponsorluğunda Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi, Bursa Kadın Kuruluşları...

Bursa Kent Konseyi, Somalı Madencilerin Ailelerini Ağırladı
Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala ve BKK Kadın Meclisi Başkanı Kadriye Sarıbıyık, Somalı şehit madencilerin aileleriyle bir araya geldi.
Büyükşehir Belediyesi’nin sponsorluğunda Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi, Bursa Kadın Kuruluşları Birliği, Bursa İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği ile Uludağ Üniversitesi Güçlendirme Vakfı iş birliğiyle Bursa’ya gelen Somalı madenci aileleri, Merinos Gönül Dostları Sofrası’nda BKK Başkanı Semih Pala’yla bir araya geldi. Ailelerle tek tek ilgilenen Pala, Bursa olarak her zaman Soma’nın yanında olacaklarını söyledi. Acıların paylaşıldıkça azaldığını dile getiren Pala, “Büyük acılar yaşansa da hayat devam ediyor. Birbirimize kenetlenip geleceğe güvenle bakmamız gerekiyor. Sizlerin her zaman yanındayız. Bursa olarak her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER