Bursa mitingine damga vuran görüntü! Sinan Ateş pankartı açılmasına engel oldular

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa mitinginde kaydedilen bir görüntü büyük tartışma yarattı. Sinan Ateş pankartı açmak isteyen bir kadın, alandaki görevliler tarafından engellendi.

Bursa mitingine damga vuran görüntü! Sinan Ateş pankartı açılmasına engel oldular

30 Aralık 2022 Cuma günü Ankara'nın göbeğinde silahlı saldırıya uğrayan eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in ölümü kamuoyunda geniş yankı uyandırırken, gitgide derinleşen soruşturmada şu ana kadar 13 kişi tutuklandı.

Muhalefetin Ankara'da yaşanan suikastı gündemde tutma çabalarına rağmen Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin kayda değer bir açıklama gelmezken, olay sonrası süreçte verilen tepkilerin de üstü kapalı ifadelerle geçiştirildiği dikkatlerden kaçmadı.

Pankart açmasına izin verilmedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 21 Ocak Cumartesi günü Bursa'da gerçekleşen mitinginde kaydedilen bir görüntü ise yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Sinan Ateş'in yakını olduğu iddia edilen bir kadının açmak istediği pankart, miting alanındaki görevliler tarafından engellendi.

İnternete düşen görüntülerde, alana elinde "Sinan Ateş" yazılı bir pankartla gelen yaşlı bir kadına görevlilerin müdahale ettiği ve kadının gözyaşı döktüğü anlar yer aldı.

kaynak:haberler.com

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2023, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER