BOSİAD ve TKYD'den kurumsal yönetim toplantısı

BOSİAD ve TKYD işbirliğinde 27 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek olan ‘Neden Kurumsal Yönetim’ başlıklı toplantı, önemli isimleri Bursa iş dünyasıyla buluşturacak.

BOSİAD ve TKYD'den kurumsal yönetim toplantısı

Kurulduğu günden itibaren düzenlediği seminer ve toplantılarla üyelerini birçok konuda bilgilendiren Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BOSİAD), önemli bir toplantıya daha ev sahipliği yapıyor. Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) ile birlikte düzenlenecek ‘Neden Kurumsal Yönetim’ konulu toplantı, önemli isimleri Bursa iş dünyası temsilcileri ile buluşturacak. TKYD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aydın Pandır’ın moderatörlüğündeki toplantıda, Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar ve Bayazıt Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Bayazıt, kurumsal yönetim ile ilgili görüşlerini paylaşacak, soruları yanıtlayacak. 27 Eylül Çarşamba günü 15.30-18.00 saatleri arasında Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek organizasyona, BUSİAD, BUİKAD, RUMELİSİAD, TÜGİAD da destek veriyor.

BOSİAD Başkanı Abdullah Bayrak, günümüzde kurumsal yönetimin, şirketlerin varlıklarını sürdürebilmeleri adına en önemli olgulardan biri olduğuna vurgu yaparak, tüm üyelerini ve sanayicileri toplantıya katılmaya davet etti.

BOSİAD ve TKYD Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol da, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin ülkemizde kurumsal yönetim anlayışının tanınması, gelişmesi ve en iyi uygulamalarıyla hayata geçirilmesi misyonuyla 2003 yılında kurulan gönüllü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, derneğin tecrübelerinden faydalanmanın iş dünyası açısından çok önemli olduğuna dikkati çekti. Özellikle aile şirketlerinde kurumsal yönetimin çok önemli olduğunu dile getiren Erol, bu konudaki soruların cevap bulacağı toplantıya katılım çağrısı yaptı.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326