Weltew Mobilya'dan Bursa'ya yeni mağaza

Weltew Mobilya Bursa’nın Yıldırım ilçesinde yeni bir mağaza açtı. Açılışa Weltew Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BALCI, İşletme sahibi Volkan KOÇ, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan vekili Muhsin ÖZLÜKURT, Yıldırım Belediyesi Başkan yardımcısı Ali ERGÜN, Ak Parti İlçe Başkanı Hüdayi YAZICI, Weltew Mobilya Yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Weltew Mobilya'dan Bursa'ya yeni mağaza

Açılış konuşmasını yapan Weltew Mobilya Marka ve Pazarlama Müdürü Akın CAN; “ Weltew Mobilya olarak kuruşlumuzdaki amaçlarımızdan biri öncelikle ülke markası olmak daha sonra Dünya markası olmaktı. 79 ile 400 çalışanımızla faaliyet gösteriyoruz. Yurtiçinde 125 adet mağazamız hizmet vermektedir. Bu ülke markası olmak ile ilgili hedefimizin sonucudur. İkinci hedefimiz dünya markası olmaktı. Bu doğrultuda 45 ülkeye mobilya ihraç ediyoruz. 10 milyon dolarlık bir mobilya ihracat hacmimiz var. Yurtdışından bahsederken bu noktada yakın zamanda gelişen bir durumu paylaşmak istiyorum. Devletimizin yurtdışına ihracat yapsan markaları desteklediği Turquality marka destek programı var. Sektörümüzde bu programa alınan 7. Firmayız. Yurt dışında marka olmak için arkamızda artık devletimizin gücü var. Bu konuda huzurlarınızda devletimize teşekkür ediyorum. Tabii ki sizlerin beğenileri bizim için çok önemli. Arkamda görmüş olduğunuz mağazada yatak odasından yemek odasına, yatak ve bazaya kadar bir evin ihtiyacını karşılayabilecek her tür Mobilya bulunmaktadır. Beğeneceğinizi ümit ediyorum. Volkan Bey’e bizi sizlerle buluşturduğu için huzurlarınızda bir kere daha teşekkür ediyorum ve bölgemize, ilimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. “ dedi.

Emirsultan camii Baş İmamı Yusuf Akçay tarafından yapılan duanın ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini kesti ve davetliler mağazayı gezerek ürünleri yakından inceleme fırsatını buldular.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326