Bursa’da bir öğrenci daha intihar etti!

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Emir Sultan Erkek Öğrenci Yurdu’nda bir öğrencinin sabah saat 05.00 sularında 6. Kattan atlayarak intihar ettiği iddia edildi.

Bursa’da bir öğrenci daha intihar etti!

Uludağ üniversitesi öğrencilerinin kaldığı Emir Sultan Erkek Öğrenci Yurdu’nda yaşanan intihar olayını doğrulayan yurt yetkilileri konuyla ilgili detaylı açıklama ise yapmadı

Son zamanlarda Bursa’da yaşanan intihar ve okullarda üst kat sınıf pencerelerinden düşme olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bursa Orhangazi’deki bir lisede 11 Ekim günü bir öğrenci dördüncü katta bulunan sınıf penceresinden atlayarak hayatını kaybetmişti. Bugün de Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Uludağ üniversitesi öğrencilerinin kaldığı Emir Sultan Erkek Öğrenci Yurdu’nda bir öğrenci sabah saat 5 civarı 6. Kattan atlayarak intihar etti. Acı haberi, intihar eden öğrencinin arkadaşı sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile duyurdu.

Konuyla ilgili Bursa Muhalif’in ulaştığı yurt güvenlikleri olayı doğruladı. Daha sonra ulaştığımız Emir Sultan Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Nevzat Ergün, olayın doğru olduğunu belirtse de kamu görevlisi olduğu için haberle ilgili detaylı bilgi vermeyeceğini bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326