'Çakallarla Dans 4' rekor kırdı

En ünlü moda progHeyecanla beklenen Murat Şeker imzalı serinin son filmi 'Çakallarla Dans 4'ün fragmanı, internette 1 haftada 2 milyon kişi tarafından izlenerek, 'Çakallarla Dans' serisinin kendi rekorunu kırdı. ramlarından 'İşte Benim Stilim', yeni jürisi ile basının karşısına geçti.

'Çakallarla Dans 4' rekor kırdı

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği 'Çakallarla Dans 4' filmi için geri sayım başladı.
En kısa sürede, en hızlı yayılan fragman (1 haftada 2 milyon kişi) olarak birinciliği elde eden 'Çakallarla Dans 4' filmi 25 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek.
Serinin fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin ve kadroya yeni katılan hande katipoğlu ile macera kaldığı yerden devam ediyor.
Kahramanların kendilerine miras kalan bir gömü haritasının peşine düşmesiyle olayların birbirini takip ettiği filmin yönetmeni Murat Şeker, "Kendi rekorumuzu kırdık. Her filmde daha fazlası olması memnun edici. Seri filmlerde olabilecek en güzel şey, izleyiciye teşekkür ediyorum" dedi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER