Çanakkale Şehadet Oyunu, Atatürk Kültür Merkezi’nde Sahnelenecek

Ankara Ortaoyuncuları Tiyatro Ekibi "Çanakkale Şehadet" adlı tiyatro oyununu 14 Aralık’ta Antalya’nın Manavgat ilçesinde izleyici ile buluşturacak.Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan Ünal Çeken tarafından yazılıp yönetilen...

Çanakkale Şehadet Oyunu, Atatürk Kültür Merkezi’nde Sahnelenecek
Ankara Ortaoyuncuları Tiyatro Ekibi "Çanakkale Şehadet" adlı tiyatro oyununu 14 Aralık’ta Antalya’nın Manavgat ilçesinde izleyici ile buluşturacak.
Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan Ünal Çeken tarafından yazılıp yönetilen "Çanakkale Şehadet" isimli oyunda, Ünal Çeken, Gamze Köse, Büşra Daştanbek, Aykut Yıldırım, Oktay Ayaz, Yasemin Uyar, Volkan Ayyıldız ve Özcan Bahar rol alıyor.
Oyunun Manavgat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla ile sahneleneceği belirtilirken, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tüm vatandaşları oyunu izleyeme davet etti. Atatürk Kültür Merkezi’nin hizmete girmesi ile ilçede kültür ve sanat etkinliklerinin daha çok düzenleneceğini belirten Başkan Sözen, "Belediye olarak tiyatro gruplarını vatandaşlarla buluşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326