Çanakkale’de Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü

Çanakkale Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından organize edilen sağlıklı yaşam yürüyüşü, Cumartesi günü saat 10.00’da yapılacak.Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında 2014 yılı ‘Sağlıklı Yaşam ve...

Çanakkale’de Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü
Çanakkale Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından organize edilen sağlıklı yaşam yürüyüşü, Cumartesi günü saat 10.00’da yapılacak.
Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında 2014 yılı ‘Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı’ ilan edildi. Halk Sağlığı Müdürlüğü de, Çanakkale’de, sağlıklı yaşam yürüyüşleri organize ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilecek olan bir yürüyüş de, Cumartesi günü düzenlenecek. Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen yürüyüş, saat 10:00’da,Özgürlük Parkından başlayacak. Çanakkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Burhan Kütük, “Etkinliğimize, tüm kamu kurum yönetici ve çalışanlarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personellerini, sağlık çalışanlarını, öğrencileri ve tüm Çanakkale halkımızı davet ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326