Çerkezköy Ticaret Odası Başkanı’ndan Chp’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Tekidağ’ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Hasan Demir ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’ya...

Çerkezköy Ticaret Odası Başkanı’ndan Chp’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
Tekidağ’ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Hasan Demir ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’ya ziyaretinde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Akın, ÇTSO meclis üyeleri Mehmet Danyeli, Rasim Bilgen ve Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Aksoy eşlik etti. CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek geçtiğimiz ay yapılan kongre ile göreve gelen Başkan Hasan Demir ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kozuva ve beraberindekileri ağırlayan CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Hasan Demir, "Göreve geldiğimiz günden buya Çerkezköy’e nasıl daha iyi hizmet yapılabilir, neler yapılabilir düşüncemizle hareket ederek hizmette sınır tanımadan yönetim kurulumuzla birlikte tam birlik beraberlik içinde çalışıyoruz" dedi.
ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva da ziyaret sırasında "Bizim de asıl hedefimiz Çerkezköy’ümüzü çok daha ileri seviyelere çıkartmak. Önemli olan Çerkezköy’e ne bırakabiliriz diyoruz. Ve bu yönde iyi ve kalıcı hizmetler bırakmak için çalışıyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde ilçemizde Fenerbahçe gecesi gerçekleşti. Orada bize dediler ki Çorlu’ya tesis yapacağız Çerkezköy’ü de oraya bağlayacağız. Ben buna karşı çıktım kısaca reddettim. Dedim ki Çerkezköy bir sanayi kenti ve burası ayrı bir güç. Çok farklı bir yer. Eğer bir Fenerbahçe üstü yapılacak ise Çerkezköy’e ayrı yapılsın. Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Silivri ve Vize bize bağlansın dedim ve bunun üzerine bana acilen FB’ye 200 üye yapın ve hemen Çerkezköy’e ayrı bir FB üstü olarak gerçekleştirelim ve yatırım yapalım dediler. İşte burada Çerkezköy’ün gücünü ortaya koydum ve aynı zamanda ben Çerkezköylülük bilincini, Çerkezköy’e sahiplendiğimi sergiledim. Eğer bu şekilde bu davranışımı koymamış olsaydım Çerkezköy’e tesis kazandıramayacaktık. Dediğim gibi asıl amaç Çerkezköy’e kalıcı hizmetlerin bırakılmasıdır" ifadelerini kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326