Chp Gençlik Kollarından Danışmanlık Hizmet

Çanakkale’nin Biga ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları, üniversite öğrencilerine danışmanlık hizmeti verdi.CHP gençlik kollarının kafeler sokağında kurmuş olduğu standa üniversite için Biga’ya gelen öğrencilere yardım,...

Chp Gençlik Kollarından Danışmanlık  Hizmet
Çanakkale’nin Biga ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları, üniversite öğrencilerine danışmanlık hizmeti verdi.
CHP gençlik kollarının kafeler sokağında kurmuş olduğu standa üniversite için Biga’ya gelen öğrencilere yardım, yurtlar ve alanları hakkında bilgi verdiler. 3 gün boyunca üyelik kaydının yapıldığı standa üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Gençlik Kolları Başkanı Ergün Tulnay, “Biga’ya ilk kez gelen öğrenci arkadaşlarımıza kafeler sokağında açtığımız bu stant sayesinde hem Biga’nın misafirperverliğini gösterme şansı bulduk hem de onlara kayıt ve kalacak yer temin etmeleri konusunda doğru yönlendirmeler yapmaya çalıştık. Biga CHP Gençliğinin, Üniversite Öğrencisi arkadaşlarımızın da katılımıyla daha da güçleneceğini biliyoruz. Sosyal Demokrasiye yürekten inanmış bir kentin CHP adına temsilcileri olarak bu türden hizmetlerimiz ve sosyal projelere katkılarımız devam edecektir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER