Çifte Şölen

Kütahya’nın Simav İlçesinde Belediye tarafından bu yıl 82. düzenlenen Geleneksel Turizm ve Ticaret Panayırı etkinlikleri kapsamında açık havada sahne alan Türk Pop Müziğinin sevilen isimleri Lara ve Hakan Altun, 7’den 70’e kendilerini...

Çifte Şölen
Kütahya’nın Simav İlçesinde Belediye tarafından bu yıl 82. düzenlenen Geleneksel Turizm ve Ticaret Panayırı etkinlikleri kapsamında açık havada sahne alan Türk Pop Müziğinin sevilen isimleri Lara ve Hakan Altun, 7’den 70’e kendilerini izleyen herkesi coşturdu.
Pop müziğin gözde isimlerinden Lara ve Hakan Altun, 29 Ağustosta başlayıp 7 Eylülde sona erecek olan 82. Simav Turizm ve Ticaret Panayırı etkinlikleri kapsamında 150 dekarlık Panayır alanında dün akşam saat 21.00 de açık havada konser verdi.
Panayır alanını dolduran 7’den 70’e yaklaşık 5 bin Simavlı, Lara ve Hakan Altun’un seslendirdiği şarkılarla doyasıya eğlendi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan sanatçılara GSimav’ın AK Partili Belediye Başkanı Süleyman Özkan günün anısına porselen fincan takımı hediye etti.
Yeşillikler içerisinde kaplıcalar diyarı olarak bilinen Simav’ı ve mütevazı kişilikleri ve misafirperverlikleri ile tüm dünyaya nam salmış Simavlıları çok beğendiğini söyleyen sanatçılar, Simav’a bu kez turist olarak gelmek üzere söz verdi.
Konser sonrası Lara ve Hakan Altun ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya giren hayranları izdihama yol açtı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER