‘dana’ Ödüllü Futbol Turnuvası Sona Erdi

Kozcağız Belediyespor yararına düzenlenen ve 12 takımın katıldığı futbol turnuvası sonunda şampiyon olan takım ödül olarak konan dananın da sahibi oldu.Kozcağız’da düzenlenen yaz futbol turnuvası finalinde karşılaştığı Akgünpenspor,...

‘dana’ Ödüllü Futbol Turnuvası Sona Erdi
Kozcağız Belediyespor yararına düzenlenen ve 12 takımın katıldığı futbol turnuvası sonunda şampiyon olan takım ödül olarak konan dananın da sahibi oldu.
Kozcağız’da düzenlenen yaz futbol turnuvası finalinde karşılaştığı Akgünpenspor, Aydınçeyiz takımını 2-1 mağlup ederek şampiyonanın galibi oldu. Kozcağız Belediyespor Kulübü yararına düzenlenen ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilen, Kozcağız Belediyespor yaz futbol turnuvasın da 12 takım mücadele etti. Yarı finalde rakiplerini eleyen Akgünpen ile Aydınçeyiz takımları turnuvanın finalinde karşı karşıya geldi. Kozcağız sentetik sahasında oynanan final maçı büyük çekişmeye sahne oldu. Final maçının ilk yarısı kıran kırana geçti. Kozcağızlı sporseverlerin büyük ilgi gösterdiği maçta sahada sertliklerde yaşandı. İki takımın tempolu oyunu final maçına renk kattı. Final karşılaşması Akgünpen takımının 2-1 galibiyetiyle sona erdi. Dana ödüllü turnuvayı kazanan Akgünpen takımı oyuncuları maç sonunda galibiyeti saha içerisinde büyük coşku içerisinde kutladı. Maç sonunda saha içerisinde düzenlenen törenle kupa ve dana Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve davetliler tarafından şampiyon takım Akgünpen’e verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER