Darende’de Öğrenci Temsilcisi Hüseyin Meydan Malatya Temsilcisi Oldu

Malatya’nın Darende İlçesi’nde yapılan Öğrenci Meclis Başkanlığını kazanan Hüseyin Meydan, İl’de yapılan seçimleri de kazanarak Ankara’da Malatya’yı temsil edecek.Darende Mehmet Emin Ilıcak Anadolu Lisesi Öğrencisi Hüseyin Meydan,...

Darende’de Öğrenci Temsilcisi Hüseyin Meydan Malatya Temsilcisi Oldu
Malatya’nın Darende İlçesi’nde yapılan Öğrenci Meclis Başkanlığını kazanan Hüseyin Meydan, İl’de yapılan seçimleri de kazanarak Ankara’da Malatya’yı temsil edecek.
Darende Mehmet Emin Ilıcak Anadolu Lisesi Öğrencisi Hüseyin Meydan, “Malatya’da yapılan seçimlerde öğrenci arkadaşlarımın bana olan güvenleri beni oldukça mutlu etti. Ankara’da da Malatya’yı en güzel şekilde temsil edeceğim” ifadelerini kullandı.
Öğrenci Meclis Başkanı seçilen Hüseyin Meydan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce İle Kaymakam Bünyamin Kuş’u makamında ziyaret etti. Kaymakam Bünyamin Kuş Hüseyin Meydana başarılar diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce ise, “Mehmet Emin Ilıcak Anadolu Lisesi Öğrencimiz Hüseyin Meydan başarılı bir öğrencimiz, inşallah eğitim hayatında başarıları ile bizleri gururlandırır, Ankara’da Malatya’yı da başarı ile temsil edeceğinden şüphemiz yoktur” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326