Darp Eden Kocasını Sokakta Görünce Mobese Birimine Sığındı

Adana’da kendisini daha önce darp eden kocasıyla sokakta karşılaşan kadın, mobese birimine sığınıp polisten yardım istedi.Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi’nde meydana geldi. Melek B. (27) 1 yıl...

Darp Eden Kocasını Sokakta Görünce Mobese Birimine Sığındı
Adana’da kendisini daha önce darp eden kocasıyla sokakta karşılaşan kadın, mobese birimine sığınıp polisten yardım istedi.
Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi’nde meydana geldi. Melek B. (27) 1 yıl önce ikinci kez evlilik yaptı. Evlendiği Mehmet B. (29) işsiz olduğu için sürekli aralarında tartışma çıktı. İddiaya göre, Mehmet B. çoğu kez eşini darp edip "Git çalış nasıl getiriyorsan eve para getir" demeye başladı. Ancak genç kadın da çalışmadığından Mehmet B. eşini sürekli darp etmeye başladı. Mehmet B. iş bulamadığı için sabahleyin eşini yine darp edip evden ayrıldı. Melek B. de eşi gittikten sonra evden ayrıldı. Karı koca saatler sonra mahallede sokakta karşılaştı. Melek B. eşinin kendisini darp etmesinden korkarak hemen yakındaki Adana Emniyet Müdürlüğü Mobese Birimi’ne kaçtı. Eşi Mehmet B. de arkasından koşarak mobese birimine geldi. Polis, Mehmet B. ile eşini ayrı yerlerde tutarak polis merkezi ekiplerini çağırdı. Daha sonra karı-koca Yarbaşı Polis Merkezi’ne götürüldü. Genç kadın eşinden şikayetçi olmadığını ancak birlikte yaşamak istemediğini, kendisini daha önce darp ettiğini bu nedenle korktuğunu, babasının evine gitmek istediğini söyledi. Bunun üzerine genç kadın, Adana’nın İmamoğlu ilçesine bağlı Sevinçli Mahallesi’ndeki baba evine gönderildi. Koca Mehmet B. ise serbest bırakıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER