Davutoğlu'ndan emekliye ev müjdesi

Başbakan Ahmet Davutoğlu Karabük'te vatandaşlara seslendi. Davutoğlu konuşmasında emekliye ev müjdesi verdi.

Davutoğlu'ndan emekliye ev müjdesi
Ahmet Davutoğlu AK Parti'nin 56. mitingi olan Karabük mitinginde konuştu. Davutoğlu konuşmasında emekliye ev müjdesi verdi. Davutoğlu emeklilerimiz için TOKİ'ye talimatı verdik. Ayda 250 lirayla ev sahibi olacaklar" dedi.
İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satırbaşları:
Biz büyük Türkiye peşindeyken bazıları tuzakla, terörle ve ihanetle meşgul. Biz hizmetle meşguluz. Bakın Ordu-Giresun havalimanı hizmete girdi bile.

Biz hayalleri gerçek yapar. Tarihi biz yazarız. Ey Kılıçdaroğlu sen önce selin yuttuğu İzmir'e bak. Ne hale gelmiş. Bunlar daha bir ilçeyi, Şişli'yi yönetemiyor.
Biz dünyayla yarışıyoruz. Onlar birbiriyle yarışıyor. Yaptığımız mega projeler dünya çapında.
Dün Kılıçdaroğlu demiş ki, Davutoğlu'nun kitabını okuyamadım. O yüzden "Merkez Türkiye" isminin ona ait olduğunu bilmiyordum. Farkında değil kış uykusunda. Biz o projeleri uyguluyoruz.

12 yıl bizi yeni Osmanlıcılık yapıyor diye Avrupa'ya şikayet edecekler sonra da "Merkez Türkiye" diye ortaya çıkacaklar. Biz Osmanlı ile gurur duyuyoruz.
Emeklililerimiz için TOKİ'ye talimat verdik. 200 bin konut yapılacak. 250 lira taksitle ev sahibi olacak.
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli diyor ki Oyumuz artmazsa bırakırız. Ya sizin oyunuz ne kadar ki artsa ne olur.artmasa ne olur? Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2015, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
hıdır aydın
hıdır aydın - 7 yıl Önce

EMEKLİNİN ÖNCE MAŞLARINA ADİL BİR ZAM YAPSIN

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326