Demet Akalın ile Murat Dalkılıç arasında afiş krizi!

31 Aralık'ta Azerbaycan'a gidip dönmek için özel uçak kiralama konusunda kriz yaşayan Demet Akalın ile Murat Dalkılıç, bu kez afiş için kapıştı. Akalın, afişte kendi isminin arkasına yazıldığı için şikayet eden Dalkılıç'a "Kendine gel" diye seslendi.

Demet Akalın ile Murat Dalkılıç arasında afiş krizi!

Demet Akalın ile Murat Dalkılıç, 31 Aralık’ta önce Azerbaycan’daki Bakü Olimpiyat Stadı’nda, ardından İstanbul’da sahneye çıkacak.
İkili, İstanbul’daki konserlerine yetişebilmek için birlikte özel uçak kiralamaya karar verdi. Ancak Dalkılıç, eşi Merve Boluğur ve yakınlarını da Bakü’ye götürmek istediğini söyleyince kriz çıktı. Demet Akalın birlikte uçmaktan vazgeçti, ayrı bir uçak kiraladı. Murat Dalkılıç’a da İstanbul’daki konseri organize eden şirket özel uçak tahsis etti.
"NE OLDU OĞLUM SANA?" 
Krizin sadece uçakla sınırlı olmadığı, Bakü'deki konserin afişiyle ilgili yeni bir kriz yaşandığı Demet Akalın'ın attığı tweet ile ortaya çıktı. Ünlü popçu, "Şımarıklık para etmez! Kıdem diye bir şey var! Elbette ki ilanda arkamda kalacaksın, yok daha neler. Ne oldu oğlum sana, kendine gel!" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER