Deniz Seki'ye ağır darbe

Deniz Seki'nin kaçmasının ardından patronu tarafından yarım kalan klibi tamamlanarak yayınlandı.Klibinde pembe gelinlik giyerek evlilik provası yapan Seki'yi nişanlısı Faruk Salman'ın terk ettiği konuşuluyor.

Deniz Seki'ye ağır darbe
Uyuşturucu ticareti yapmaktan yargılandığı davada hakkındaki 3 yıllık hapis kararının onandığı 30 Mayıs'tan beri polisten kaçan Deniz Seki'nin klibi 'İyisin Tabii' ve albümü 'İz' piyasaya çıktı. Seyhan Müzik'in patronu Bülent Seyhan, yoğun sipariş üzerine 30 bin CD'yi piyasaya dağıttı.

"KLİPTE EVLİLİK PROVASI YAPTI"

120 gündür kayıp olan Seki'nin Deniz Akel tarafından 4 ay önce çekilen klibi pazar saat 20.00'de netd müzik sitesinde yayınlandı ve kısa sürede 35 bin kez izlendi. Yönetmen Akel, "Klipte Deniz pembe gelinlik giydi. Duvağına bayıldı. Nişanlısı vardı, evlilik planları yapıyorlardı. Pembe duvağa bayıldı ve 'Ben bunu kullanmayı çok istiyorum' dedi. Hemen taktı. Klipte de evlilik provası yaptı" dedi.

"AYRILDIKLARINI BEN DE DUYDUM"

Ancak Seki'yi 2 yıl önce Kıbrıs'ta evlilik teklifi yapan nişanlısı Faruk Salman'ın terk ettiği konuşuluyor. Seki'nin albümüne 500 bin TL harcayan yapımcısı Bülent Seyhan, "Nişanlısının sıkıntı yaşadığını, ailesinin tedirgin olduğunu ve ayrıldıklarını ben de duydum. 3 aydır zaten hiç görüşmüyorlar. Bu şartlarda ilişki yürütülemez" dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326