Denize Giren 3 Kişi Boğulma Tehlikesi Geçirdi

Samsun’da serinlemek için girdikleri Karadeniz’de boğulma tehlikesi geçiren aynı aileden 3 kişi, itfaiyenin cankurtaranları tarafından kurtarılırken, babası ve amcasıyla birlikte boğulma tehlikesi geçiren 15 yaşındaki Ahmet Temur’un,...

Denize Giren 3 Kişi Boğulma Tehlikesi Geçirdi
Samsun’da serinlemek için girdikleri Karadeniz’de boğulma tehlikesi geçiren aynı aileden 3 kişi, itfaiyenin cankurtaranları tarafından kurtarılırken, babası ve amcasıyla birlikte boğulma tehlikesi geçiren 15 yaşındaki Ahmet Temur’un, "Babam ölmesin, ben öleyim" diye ağlaması yürekleri dağladı.
Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Yeşilyurt Alışveriş Merkezi sahibinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Çorum’da ikamet eden Murat Temur (40), ailesiyle birlikte Bafra ilçesinde ikamet eden kardeşi Adnan Temur’a (34) misafirliğe geldi. Temur ailesi serinlemek için denize girdiler. Ancak, baba Murat Temur, 15 yaşındaki oğlu Ahmet Temur ve amca Adnan Temur serinlemek için girdikleri Karadeniz’de boğulma tehlikesi geçirdiler. Akıntıya kapılan aileyi fark eden Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı cankurtaranlar, Temur ailesinin yardımına koştu. Denizden çıkartılan 3 kişiye ilk müdahale sahilde yapıldı. 112 Acil Servis ambulanslarıyla özel bir hastaneye kaldırılan 3 kişi tedavi altına alındı. Ahmet Temur’un babası ambulansa bindirildiği sırada, "Babam ölmesin, ben öleyim" diye feryat etmesi yürekleri dağladı. Ahmet Temur’u kendilerini boğulmaktan kurtaran cankurtaranlar teselli etti. 2 oğlu ile torunu boğulma tehlikesi geçiren anne Güler Temur ise gözyaşlarına boğuldu. Yaşlı kadın güçlüklü sakinleştirildi. Hastaneye kaldırılan 3 kişinin tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER