Denizlispor Başkanı Kıbrıslıoğlu’dan Oyunculara Uyarı

Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, takım olarak bir aile olduklarını ve bu ailenin iyi işler başarması için herkesin elinden gelenin fazlasını yapmasını istedi.PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da başkan Hasan Kıbrıslıoğlu,...

Denizlispor Başkanı Kıbrıslıoğlu’dan Oyunculara Uyarı
Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, takım olarak bir aile olduklarını ve bu ailenin iyi işler başarması için herkesin elinden gelenin fazlasını yapmasını istedi.
PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da başkan Hasan Kıbrıslıoğlu, takımının yaptığı antrenmanı izledi. Denizlispor Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleşen idman öncesi oyuncularla saha içinde bir araya gelen Kıbrıslıoğlu, oyunculara uyarılarda bulundu. Çok önemli bir sezon geçireceklerini belirten Kıbrısloğlu, "Artık bizler birer aileyiz ve aile olduğumuzu göstermeliyiz. İyi bir sıçrama yapmak istiyorsak bir adım geri çıkmamız gerekir. Bu takım geri hamlesini yaptı. Bundan sonra ileri hamlesini yapması gerekiyor. Bunun için de hepimizin elinde geleni fazlasını yapması gerekiyor. Biz sizi hiçbir yerde yalnız bırakmayacağız. Bu konuda içiniz rahat olsun. Aldığımız her puan bizi hedefimize bir adım daha yaklaştıracak. Allah hepinizin yardımcısı olsun" dedi.
Konuşmanın ardından futbolcular antrenmana başlarken, oyuncuların istekli hali göze çarptı. Hasan Kıbrıslıoğlu ve diğer yöneticiler de bir süre çalışmayı takip etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER